TYT Tarih Kitap Önerileri

  • 10 Ağustos 2019
  • 0 Yorum
TYT Tarih Kitap Önerileri

Üniversiteye hazırlık sürecinde öğrencilerin en çok merak ettiği konulardan birisi olan TYT Tarih kitap önerileri ve TYT Tarih kaynak önerilerini vereceğiz. Size yararlı olması için piyasada en çok çözülen ve tercih edilen kaynakları bu yazımızda bir araya getiriyoruz.

TYT Tarih Konu Anlatım Önerileri

Kronometre Yayınları TYT Tarih Akıllı Kitabım

Yeni nesil kaynaklardan biridir. Yanlış yaptığınız veya boş bıraktığınız soruların çözümlerini videolu olarak izleme imkanınız var. İstediğiniz sorunun karekodunu telefonunuza okutarak soruların çözümlerine ulaşabilirsiniz.

Delta Kültür TYT Tarih Özet

Konu çalışmak için tam olarak yeterli değildir. Ancak soru çözerken merak ettiğiniz bir şeyi rahatlıkla bulabilirsiniz ve konu tekrarı yaparken size oldukça büyük yardımı dokunacaktır.

TYT Tarih Özel Ders Konseptli Konu Anlatımı Okyanus Yayınları

Özel ders konseptini benimsemiş bir kaynaktır. Her konuda birçok örnek soru ve kazanım testleri bulunmaktadır. Çözemediğiniz soruları ise siteleri üzerinden rahatlıkla öğrenebilirsiniz.


TYT Tarih Soru Bankası Önerileri

Esen Yayınları TYT Tarih Soru Bankası

Hem kolay hem detaylı bilgi gerektiren kaliteli soruları vardır. Hem konularınızı pekiştirebilir hem de kendinizi geliştirebilirsiniz.

Hız ve Renk Yayınları TYT Tarih Soru Bankası

Kolay-orta-zor her seviyeden sorular bulunur. Farklı soruları ile sınava etkili bir şekilde çalışabilirsiniz.

Okyanus Yayınları TYT Tarih Soru Bankası

Orta-zor seviyedeki öğrencilere hitap eder. Sınava kaliteli bir şekilde hazırlanmak isteyen öğrenciler için isabetli bir seçim olacaktır.

Eğitim Vadisi TYT Tarih Modüler Soru Bankası

Kolay-orta seviyedeki öğrencilere hitap eder. Soru sayısı fazla olması sebebiyle bol bol soru çözerek konuları iyi bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Karekök Yayınları YKS 1. Oturum TYT Tarih Soru Bankası

Kendisini geliştirmiş öğrenciler için etkili olacak bir kaynaktır. Çözmeye başladığınızda sizin için oldukça katkı sağlayacağını görebilirsiniz. Hedefi büyük olan öğrencilerin özellikle tercih etmesi önerilir.

Kullanıcı Yorumları - 0 Yorum

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap.

Yorum Yap