TYT Kimya Kitap Önerileri

  • 10 Ağustos 2019
  • 0 Yorum
TYT Kimya Kitap Önerileri

Üniversiteye hazırlık sürecinde öğrencilerin en çok merak ettiği konulardan birisi olan TYT Kimya kitap önerileri ve TYT Kimya kaynak önerilerini vereceğiz. Size yararlı olması için piyasada en çok çözülen ve tercih edilen kaynakları bu yazımızda bir araya getiriyoruz.

TYT Kimya Konu Anlatım Tavsiyeleri

Palme Yayınları TYT Kimya Konu Anlatımlı

Fen grubu dersleri için kaliteli ve özgün konu anlatımına sahip olması sebebiyle piyasada bulunan en iyi kitaplardan birisidir. Kimya dersi için de başarılı olan bu kitapda konular güzel ve ayrıntılı bir şekilde anlatılmıştır. Konu çalışırken sayfa kenarındaki soruları çözerek konunun pekişmesini sağlayabilirsiniz.

Kronometre TYT Kimya Akıllı Kitabım Konu Anlatım Fasikülleri

ÖSYM tarzına yakın olarak hazırlanan bir kitapdır. İçerisinde konu anlatımı, etkinlikler, çözümlü testler son olarak konu testleri bulunuyor. Sınav süreci boyunca kullandığınızda oldukça faydasını alabilirsiniz.

Okyanus YKS 1.Oturum TYT Kimya Özel Ders Konseptli Konu Anlatımı

ÖSYM tarzına yakın ve özel ders mantığında olması sebebiyle tercih sebebidir. Sınav süreci boyunca konularınızı bu kitaptan çalışarak hem ÖSYM'nin soru tiplerine alışmış olur hemde özel ders alıyormuş gibi konu çalışabilirsiniz. Her konu sonunda bulunan mikro testleri çözerek konuları pekiştirebilirsiniz.


TYT Kimya Soru Bankası Tavsiyeleri

Palme Yayınları TYT Kimya Soru Kitabı

Öğretmen ve öğrenciler tarafından en çok beğenilen kitaplardan bir tanesidir. Sınav sürecinde bu kitabı bitiren bir adaya çok şey katacaktır.

Esen Yayınları TYT Kimya Soru Bankası

İçerisinde hem yorum hem işlem soruları bulunur. Her seviyeye uygundur. Birçok öğrencinin konu çalışırken veya soru çözerken gözden kaçırdığı noktalara değinen soruları bulunur. Böylece geçmişte görmediniz ufak detayları görüp çalışarak sınav için doğru bir adım atmış olacaksınız.

Karekök Yayınları YKS 1. Oturum TYT Kimya Soru Bankası

Hedefi yüksek olan öğrencilerin çözmesi gereken bir kitaptır. Konularını hemen hemen bitirmiş, "artık zor sorular çözmek istiyorum" diyen adaylar mutlaka bu kitabı çözmelidir.

Bilgi Sarmal Yayınları TYT Kimya Soru Bankası

Her seviyeden soruları içerisinde barındırır. Yapamadığınız soruları video çözümleri ile rahatlıkla çözebilirsiniz. İçerisindeki bilgi küpürleriyle de konularınızı pekiştirebilirsiniz.

Şenol Hoca TYT Kimya Çözümlü Soru Bankası

ÖSYM tipine yakın sorular içermektedir. Boş bıraktığınız veya yanlış yaptığınız soruları soru çözümleri ile kolaylıkla çözebilirsiniz.

Evrensel İletişim YKS 1. Oturum TYT Kimya Soru Bankası

Her seviyeye uygun sorular bulunduğu için birçok öğrenciye hitap eder. Farklı soru tipleri ile birlikte sınava kaliteli bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları - 0 Yorum

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap.

Yorum Yap