TYT Biyoloji Kitap Önerileri

  • 10 Ağustos 2019
  • 0 Yorum
TYT Biyoloji Kitap Önerileri

Üniversiteye hazırlık sürecinde öğrencilerin en çok merak ettiği konulardan birisi olan TYT Biyoloji kitap önerileri ve TYT Biyoloji kaynak önerilerini vereceğiz. Size yararlı olması için piyasada en çok çözülen ve tercih edilen kaynakları bu yazımızda bir araya getiriyoruz.

TYT Biyoloji Konu Anlatım Tavsiyeleri

Karekök Yayınları Biyoloji Sıfır

Eğer eğitim hayatınız boyunca biyoloji dersinde sorun yaşadıysanız Karekök Biyoloji Sıfır ile iyi bir temel bilgisi edinebilirsiniz. Böylece sorun yaşamadan önünüze gelen kolay-orta seviyede biyoloji sorularını çözmeye başlayabilirsiniz.

Palme Yayınları Biyoloji Konu Anlatımı

Lisede orta seviyede biyoloji bilginiz varsa bu kitabı tercih etmelisiniz. Hem var olan bilgilerinizi pekiştirebilir hemde eksik olan bilgileri öğrenebilirsiniz. Palme yayıncılık uzun senelerdir sınavlara yönelik kaynak hazırlamaktadır. Bu kitapta başarılı uzmanlar tarafından yazılmıştır. Tercih edebileceğiniz en iyi kitaplardan bir tanesidir.

Apotemi Yayınları Biyoloji Konu Anlatımı

Orta - İleri seviye biyoloji bilgisine sahip adayların tercih etmesi gereken bir kaynaktır. En zor konuları akılda kalıcı bir şekilde anlatıyor. Bilgilerinizi sağlamlaştırıp karşınıza çıkan soruları kolay bir şekilde çözebilirsiniz.


TYT Biyoloji Soru Bankası Tavsiyeleri

Evrensel İletişim Yayınları TYT Biyoloji Soru Bankası

TYT'ye çalışan birçok adayın kullandığı soru bankalarından bir tanesidir. Kolay ve zor soruları başarılı bir şekilde harmanlamıştır.

Örnek Akademi Yayınları TYT Biyoloji Soru Bankası

Eğer birkaç tane çok bilinen kaynaktan çözdüyseniz ve artık farklı tarzda sorular görmek istiyorum diyorsanız tercih etmeniz gereken kaynaklardan bir tanesidir. Farklı tarzda sorular görerek kendinizi daha çok geliştirebilirsiniz.

Karekök Yayınları TYT Biyoloji Soru Bankası

Hedefi yüksek olan öğrencilerin çözmesi gereken bir kitaptır. Zor sorular bulunur. Böylece karşınıza çıkacak en zor soruları görmüş olacak sınava iyi bir şekilde çalışacaksınız.

Esen Yayınları TYT Biyoloji Soru Bankası

İçerisinde diğer kaynaklara göre daha fazla soru bulunması sebebiyle öne çıkmaktadır. Daha fazla soru çözerek konularınızı etkili bir şekilde pekiştirebilirsiniz.

Eis Yayınları TYT Biyoloji Soru Bankası

İçerisinde kolay-orta-zor seviyelerinde sorular bulunmaktadır. Her seviyeden öğrenciye hitap etmektedir. Ayrıca daha önce görmedğiniz soruları çözmek isteyenler için tercih edilebilir.

Palme Yayıncılık TYT Biyoloji Soru Bankası

Hem zor hem kolay soruları görüp deneyimleyebilirsiniz. Fen grubu dersleri arasında en çok tercih edilen kaynalardan bir tanesidir. Diğer kitaplara göre daha kapsamlı ve donanımlı sorular içerir.

Kullanıcı Yorumları - 0 Yorum

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap.

Yorum Yap